Logowanie

Reklama

Strona główna

Nowe firmy

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Nieruchomości

Motoryzacja

Aktualności

Finał akcji "PWSZ w dobrej formie", czyli 42 kilogramy uczelni mniej! (FOTO) Środa, 23 Maja 2018

Finał akcji "PWSZ w dobrej formie", czyli 42 kilogramy uczelni mniej! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. 12 lutego br. ruszyła zorganizowana po raz pierwszy na sanockiej uczelni akcja "PWSZ w dobrej formie". Przez trzy miesiące osoby, które zgłosiły się do programu, wdrażały w życie zasady zdrowego odżywiania i prawidłowego komponowania posiłków, a także aktywnie uczestniczyły w zajęciach sportowych.

Fantastyczny Dzień Dziecka! Rabaty na zabawki tylko z Elbuś w Sanoku Wtorek, 22 Maja 2018

Fantastyczny Dzień Dziecka! Rabaty na zabawki tylko z Elbuś w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Spraw swoim pociechom wielką radość, bo nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka. Odwiedź Centrum Dziecięce Elbuś w Sanoku, największy sklep z zabawkami w mieście.

SPGK: Niższe taryfy za wodę i odprowadzanie ścieków Wtorek, 22 Maja 2018

SPGK: Niższe taryfy za wodę i odprowadzanie ścieków

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Sanoku uprzejmie informuje swoich Klientów, że Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, decyzją z dnia 30 kwietnia 2018 r. zatwierdził taryfę za zbiorowe zaopatrzenia w wodę i zbiorowe odprowadzenie ścieków na terenie miasta Sanoka, gminy Sanok i gminy Zagórz.

Kamil Rościński powalczy o tytuł zawodowego mistrza Polski! Sparing z utytułowanym kick-bokserem Rafałem Dudkiem (FILM) Poniedziałek, 21 Maja 2018

Kamil Rościński powalczy o tytuł zawodowego mistrza Polski! Sparing z utytułowanym kick-bokserem Rafałem Dudkiem (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. To, że Kamil Rościński, kick-bokser Samuraj "Trans-San" Sanok może zrobić międzynarodową karierę wiemy od dawna. Wyniki 21-latka już robią wrażenie, a może być jeszcze lepiej.

Wyjątkowy Dzień Dziecka w BONIE! Otwarcie kącika dla najmłodszych, mnóstwo atrakcji! Poniedziałek, 21 Maja 2018

Wyjątkowy Dzień Dziecka w BONIE! Otwarcie kącika dla najmłodszych, mnóstwo atrakcji!

SANOK / PODKARPACIE. Hotel i Restauracja BONA w Sanoku serdecznie zaprasza wszystkich najmłodszych na Dzień Dziecka w nowo otwartym kąciku z mini placem zabaw, matami animacyjnymi i kolorową chatką z mnóstwem zabawek wewnątrz! W programie między innymi: tunel animacyjny, wielkie bańki mydlane, hula hop, lina do przeciągania, nauka kręcenia talerzykami, żywa maskotka Myszka Miki i malowanie twarzy. Równocześnie prowadzona będzie akcja rejestrowania potencjalnych dawców szpiku "Dla Michała i Innych".

To impreza dla całych rodzin! W niedzielę Festiwal Nauki i Zabawy! Poniedziałek, 21 Maja 2018

To impreza dla całych rodzin! W niedzielę Festiwal Nauki i Zabawy!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza mieszkańców Sanoka na „1. Festiwal Nauki i Zabawy” zorganizowany z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 27 maja 2018 roku w godzinach 10:00-14:00 na dziedzińcu PWSZ w Sanoku przy ulicy Mickiewicza 21.

Uroczystość Symboliki Zawodu Pielęgniarki w sanockiej PWSZ. Przystąpiło 54 studentów (ZDJĘCIA) Środa, 16 Maja 2018

Uroczystość Symboliki Zawodu Pielęgniarki w sanockiej PWSZ. Przystąpiło 54 studentów (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Uroczystość Symboliki Zawodu Pielęgniarki na trwałe wpisała się w życie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. J. Grodka w Sanoku, jako istotny element kształcenia i identyfikacji zawodowej studentów kierunku pielęgniarstwo. Pielęgniarstwu, przypisuje się duże znaczenie, mówiąc o nim, jako misji, rodzaju posłannictwa, czy szczególnym zadaniu, jakie pielęgniarka powinna spełniać wobec człowieka i społeczeństwa.

Srebrny Kaczy Pląs dla Flamenco! (ZDJĘCIA) Wtorek, 15 Maja 2018

Srebrny Kaczy Pląs dla Flamenco! (ZDJĘCIA)

11 maja w Krośnie odbył się XXX Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych, w którym udział wzięło aż 70 grup.

Konkurs na stanowisko sekretarza miasta i gminy Zagórz Wtorek, 15 Maja 2018

Konkurs na stanowisko sekretarza miasta i gminy Zagórz

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz ogłasza konkurs na stanowisko Sekretarza Miasta i Gminy Zagórz w pełnym wymiarze czasu pracy.

GSMP: Piękna pogoda, fantastyczni kibice, setki koni pod maskami! Udane starty Borczyka i Wilusza (FILM, WYWIADY) Poniedziałek, 14 Maja 2018

GSMP: Piękna pogoda, fantastyczni kibice, setki koni pod maskami! Udane starty Borczyka i Wilusza (FILM, WYWIADY)

ZAŁUŻ / WUJSKIE / TYRAWA WOŁOSKA. Ponad 100 kierowców na starcie, 7 różnych klasyfikacji krajowych i międzynarodowych. Około 10 tysięcy kibiców obserwujących, podczas dwóch dni zmagania. Trasa o długości 4688 metrów z 14 zakrętami, w tym tzw. 10 "patelniami". Malownicze Góry Słonne i już wiemy, że rywalizacja toczyła się podczas Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego, który w tym roku zorganizowano po raz 44.

Kuchnia meksykańska, tybetańska, włoska, koreańska! I Zlot FoodTrucków w Sanoku! Sobota, 12 Maja 2018

Kuchnia meksykańska, tybetańska, włoska, koreańska! I Zlot FoodTrucków w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. 19 i 20 maja po raz pierwszy na Rynku w Sanoku odbędzie się I Zlot FoodTrucków. Na imprezę do Sanoka zjedzie około 20 foodtrucków - najlepszych mobilnych restauracji z całej Polski. Na mieszkańców czekać będzie moc atrakcji i konkursów z nagrodami.

ZAGÓRZ: Kort tenisowy oraz siłownia otwarta za darmo! Sprawdź szczegóły! Piątek, 11 Maja 2018

ZAGÓRZ: Kort tenisowy oraz siłownia otwarta za darmo! Sprawdź szczegóły!

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Gmina Zagórz zaprasza dzieci i młodzież oraz mieszkańców Zagórza od 14 maja do 30 czerwca na siłownie oraz kort tenisowy.

GMINA ZAGÓRZ: Wiosenna zbiórka odpadów wielkogabarytowych - przypomnienie Piątek, 11 Maja 2018

GMINA ZAGÓRZ: Wiosenna zbiórka odpadów wielkogabarytowych - przypomnienie

Urząd Miasta i Gminy w Zagórzu uprzejmie informuje mieszkańców Gminy o planowanej zbiórce odpadów wielkogabarytowych.

SCHNELL-PASS Sklep z artykułami gumowymi (pasy klinowe, uszczelki, oringi, węże) i części do naprawy zacisków hamulcowych Piątek, 11 Maja 2018

SCHNELL-PASS Sklep z artykułami gumowymi (pasy klinowe, uszczelki, oringi, węże) i części do naprawy zacisków hamulcowych

SANOK / PODKARPACIE. Firma SCHNELL-PASS RUBBER&BRAKE – sprzedaż hurtowa i detaliczna pasów klinowych, uszczelek do samochodów i maszyn, innych wyrobów gumowych oraz części do regeneracji zacisków hamulcowych.

Zielona terapia. Catering dietetyczny z dostawą do domu! Piątek, 11 Maja 2018

Zielona terapia. Catering dietetyczny z dostawą do domu!

Catering dietetyczny Zielona Terapia realizuje misję wdrożenia w życie zdrowego żywienia i wyzbycia się złych nawyków dietetycznych.

Przeczytaj także:

Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)