Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Praca za granicą

Monter dociepleń - PRACA od stycznia

  » Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą / Monter dociepleń - PRACA od stycznia

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: Owernia- Rodan- Alpy
Miejsce pracy / miejscowość: Clermont Ferrand

Zadania:
• montaż izolacji termicznej (styropian+ wykończenie STO)
• tynkowanie ścian
• praca na wysokości i na rusztowaniach
Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową+ 10% premii do pensji (prime precarite)
• dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25%
• możliwość podjęcia dłuższej współpracy
• możliwość otrzymania zaliczki
• zakwaterowanie
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
Wymagania:
• min. 3-letnie doświadczenie w montażu izolacji
• umiejętność tynkowania
• brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na rusztowaniach
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego (język budowlany)
Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/monter-docieplen-praca-od-stycznia/

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
Telefon stacjonarny: 697800757
Telefon komórkowy: 697800757
WP Kontakt: rekrutacja.zagranica@interimax.com
Tlen: rekrutacja.zagranica@interimax.com

Więcej ofert tego użytkownika »

Ilość wyświetleń: 42

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Sanok24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.