Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

koordynator ds. produkcji

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / koordynator ds. produkcji

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:

Wymagania:
umiesz pracować w środowisku Windows i posiadasz podstawową znajomość programu CAD
cechuje Cię sumienność i wytrwałość
lubisz pracować z ludźmi
jesteś rzetelna/y uczciwa/y
łatwo nawiązujesz kontakty, posiadasz umiejętność pracy w zespole
potrafisz przyjąć na siebie odpowiedzialność
znajomość Solid Edge będzie Twoim dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:
zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, współpraca z działem produkcji na różnych jej szczeblach, opracowanie rysunków, wycen oraz protokołów. Kontrola i nadzór nad realizacją procesów produkcyjnych.
Miejsce pracy - Jasienica Rosielna.

Oferujemy:
zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
godziny pracy zgodne z ustalonym grafikiem
możliwość rozwoju i awansu
wsparcie przyjaznego zespołu
pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do wysyłania swojego CV na adres: p.szymanski@multistone.pl

Rozpatrywane będą TYLKO podania zawierające zapis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) o możliwości przetwarzania danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:

Więcej ofert tego użytkownika »

Ilość wyświetleń: 94

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Sanok24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.