Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Praca za granicą

MURARZ (K/M) - NIEMCY - ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE

  » Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą / MURARZ (K/M) - NIEMCY - ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
Concept Plus Sp. z o.o. zatrudni ambitną i odpowiedzialną osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Vreden

Zakres obowiązków:
- Prace murarskie na placach budowy
- Przeprowadzanie prac przygotowawczych
- Budowa obiektów i elementów budowlanych w tym murów
- Wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych
- Montaż izolacji
- Prace wykończeniowe, montaż okładzin ścian zewnętrznych
- Wykonywanie nacięć i prace rozbiórkowe
- Przeprowadzanie kontroli jakości prac

Oferujemy:
- Perspektywę długoterminowego zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Atrakcyjne wynagrodzenie – od 16 euro brutto/h w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
- Przyjazną atmosferę pracy w zmotywowanym zespole
Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:
- Wykształcenia zawodowego jako murarz
- Doświadczenia w pracy jako murarz (k/m)
- Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Zdolności do szybkiego przystosowywania się
- Zdolności do pracy w grupie oraz zaangażowania
- Prawa jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Murarz na adres e-mail:

rzeszow@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0 048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
Telefon stacjonarny: +48 (17) 8787026
Telefon komórkowy: +48 504 969 105

Więcej ofert tego użytkownika »

Ilość wyświetleń: 48

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Sanok24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.