PWSZ

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Praca za granicą

Monter izolacji przemysłowych - Niemcy

  » Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą / Monter izolacji przemysłowych - Niemcy

Ogłoszenie powiązane z firmą:

BOHLE - POLSKA

32-765 Rzezawa, ul. Przemysłowa 67 Tel: +48 14 610 0140 WWW: http://bohle-polska.pl

- montaż izolacji przemysłowych - montaż zabudowy i wykończenia wnętrz - ochrona przeciwpożarowa - usługi dla przemysłu

Dodaj wpis do katalogu, aby publikować ogłoszenia z wizytówką firmy.

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
Bohle Polska Sp. z o.o.
to część międzynarodowej grupy kapitałowej BOHLE GRUPPE przedsiębiorstw świadczących od prawie 100 lat swoje usługi w zakresie:

- izolacji przemysłowych
- zabudowy i wykończeniu wnętrz
- ochrony przeciwpożarowej
- usług dla przemysłu

Grupa zatrudnia kilkaset osób w kilku krajach UE. Nieustannie kształci swoich pracowników, podnosi poziom kwalifikacji, otwiera drogę dalszego rozwoju i kariery w międzynarodowych zespołach. Posiada liczne certyfikaty jakości bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

Dodatkowo już 4 rok wspólnie z Zespołem Szkół Nr. 2 w Bochni z sukcesem kształci przyszłe kadry w zawodzie monter izolacji przemysłowych. Klasy te cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem ze strony młodych osób.

Aktualnie przedsiębiorstwo prowadzi rekrutację na stanowisko.
Monter Izolacji Przemysłowych / Blacharz Warsztatowy
Miejsce pracy: Niemcy, Belgia, plus możliwość pracy w Polsce oraz na warsztacie centralnym.

Opis stanowiska:
- montaż izolacji przemysłowych na projektach prowadzonych w ramach spółek w grupie Bohle w krajach zachodniej Europy.

Wymagania:
- wykształcenie jako monter izolacji przemysłowej lub 1 rok doświadczenia w samodzielnym montażu izolacji.
- umiejętność pracy w zespole.
- chęć dalszego rozwoju, awansu i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie.
- transport i zakwaterowanie.
- narzędzia, sprzęt ochrony osobistej.
- przejrzyste zasady współpracy, umowę o pracę wraz z należnymi składkami emerytalno- rentowymi i podatkowymi (w odróżnieniu od wypłacających nieoskładkowane i nieopodatkowane diety).
- kasa urlopowa (dotyczy Niemiec).
- możliwość odzysku niemieckiego podatku od wynagrodzeń
- możliwość starania się o Kindergeld w związku z opłacaniem przez pracodawcę zaliczki na podatek od wynagrodzeń do niemieckiego urz. skarb.
- sprawdzony system rotacyjnych zjazdów.
- możliwość zawarcia umowy o pracę na czas nieokreślony.
- pracę w międzynarodowym zespole i firmie o ugruntowanej pozycji i renomie.
- możliwość pracy zarówno w kraju jak i w krajach UE.
- wysoki standard opieki BHP, bogaty zestaw szkoleń uzupełniających.
- możliwość dalszego rozwoju i wyboru indywidualnej drogi kariery.
- dodatkowo dział rozwoju zawodowego oferuje również możliwość dokształcenia swoich umiejętności osobom mającym już pewne doświadczenie lub chętnym i zainteresowanym nauką zawodu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bohle Polska Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Bohle Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Rzezawie (32-765), ul. Przemysłowa 67; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie; - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.”

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt drogą telefoniczną:
+48 14 610 01 40 ; +48 14 610 01 45

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 152

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Sanok24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.