DO-MET

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Domy

Reklama

Dwa domy na jednej dużej działce

  » Ogłoszenia / Nieruchomości / Domy / Dwa domy na jednej dużej działce


Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

 
 
 

Kod weryfikacyjny

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 

                       

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Dwa domy na jednej dużej działce

Opis:
Oferta sprzedaży obejmuje dwa domy posadowione na rozległej, pięknie zagospodarowanej działce. W skład nieruchomości wchodzą działki o łącznej powierzchni 1.0431ha. Nieruchomość położona jest w miejscowości Załuż 10km od Sanoka.
Pierwszy dom, większy został wybudowany w latach 60 tych jako budynek parterowy, a w latach 80 przeszedł gruntowną przebudowę, powstało piętro wraz z gankiem, rozbudowano warsztat i wiatę oraz zadaszenie tarasu. Dom składa się z dwóch niezależnych mieszkań z osobnymi wejściami oraz strychem.
• Na parterze mieści się mieszkanie o powierzchni ok. 70m2, na tę powierzchnię składają się trzy pokoje w tym jeden z dużym balkonem, łazienka, korytarz oraz kuchnia w suterenie z piecem kaflowym i z wyjściem na zadaszony taras. W budynku znajduje się również garaż 12m2 a nad garażem znajduje się stryszek z wejściem na zewnątrz budynku.
• Na pierwszym piętrze znajduje się mieszkanie o powierzchni ok. 100m2 składające się z dwóch sypialni (jedna z dużym balkonem), salonu z oryginalnym kominkiem, kuchni, łazienki i klatki schodowej.
Dom jest ocieplony, elewacja wykonana tynkiem, stolarka okienna drewniana i plastikowa. W pokojach położone są parkiety o różnym układzie klepek. W łazienkach płytki. Dach kopertowy pokryty blachą. Po zachodniej stronie znajduje się zadaszony taras wyłożony kamieniem i kamienny grill. Do domu z jednej strony prowadzi kamienna ścieżka, natomiast z drugiej droga asfaltowa biegnąca do części garażowej. Garaże z drzwiami automatycznymi.
Drugi dom składa się z części mieszkalnej ok. 86m2 oraz gospodarczej ok. 100m2.
• Mieszkanie składa się z otwartej kuchni z kominkiem, salonu, łazienki i korytarza na parterze (35,2m2), natomiast na poddaszu (50,4m2) mieści się dwa duże pokoje, łazienka oraz sauna.
• Na cześć gospodarczą składa się warsztat 62m2, pomieszczenie gospodarcze 24m2 oraz garaż 17m2. Do budynku od strony północno – wschodniej przylega duża wiata ponad 200m2, przeznaczona dotychczas na przechowywanie drewna i maszyn.
Działka zabudowana o powierzchni ok.30ar, jest lekko nachylona w kierunku zachodnim. Zagospodarowana i bardzo dobrze utrzymana, obsadzona drzewami i krzewami ozdobnymi. Dekoracyjne elementy wykonane z kamienia (ławka, oczko wodne, obrzeża rabat), również z kamienia wykonane ogrodzenie w połączeniu z metalem kutym, brama wjazdowa automatyczna, nad bramką wejściową efektowny kamienny łuk. Pozostała część działki figuruje w ewidencji jako rola. Teren jest ogrodzony siatką. W północno – wschodniej części działki obsadzonej świerkami, jest płaski teren na którym kiedyś urządzony był kort tenisowy, można to miejsce wykorzystać np. na boisko sportowe. W południowo – zachodniej części znajduje się sad: jabłonie, czereśnie, orzechy oraz jagodnik z agrestem i poprzeczkami.
Cała posesja jest monitorowana przy użyciu 7 kamer.
Nieruchomość położona w spokojnej i cichej okolicy, w oddaleniu od drogi głównej. W

0095015020190610151444

Cena: 595000 PLN

Dane kontaktowe:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
Telefon stacjonarny: (013) 4640255
Telefon komórkowy: 505044102
Godziny kontaktu: biuro: pn-pt: 8-16

Więcej ofert tego użytkownika »

Ilość wyświetleń: 172

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Sanok24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!Pola oznaczone (*) są wymagane.

Zgłoś błąd w ofercie

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

 

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.


Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)