PWSZ PGE

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Praca za granicą

Elektromonter z j.niemieckim

  » Ogłoszenia / Praca / Praca za granicą / Elektromonter z j.niemieckim

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
Jesteśmy rzetelną firmą budowlaną. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w branży. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 500 inwestycji. Możesz pomnażać nasz sukces. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

ELEKTROMONTER ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. NIEMIECKIEGO
Miejsce pracy: Hamburg

Dołącz do nas, jeśli:

- masz doświadczenie w zawodzie Elektromontera,
- posiadasz świadectwo kwalifikacyjne D (SEP),
- znasz j. niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Zakres zadań:

- wykonywanie prac elektrycznych – wieżowce, biurowce, obiekty użyteczności publicznej,
- nadzorowanie pracy monterów,
- nadzór nad poprawnością wykonywanych prac.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- atrakcyjne stawki godzinowe,
- długofalową współpracę,
- szansę na rozwój zawodowy,
- pracę w dużej, dobrze zarządzanej firmie,
- pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do wczasów, karta Multisport),
- auto służbowe,
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,
- finansowanie szkoleń zawodowych,
- wydawanie zaświadczeń do Kindergeld.

Zainteresowany? Wyślij swoje CV lub zadzwoń pod wskazany numer telefonu. Możesz też napisać SMS o treści: „ELEKTROMONTER” - oddzwonię.

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
Telefon komórkowy: 518 215 122

Więcej ofert tego użytkownika »

Ilość wyświetleń: 27

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Sanok24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.