TOMASZ PORĘBA ZS2 GRZEGORZ BRAUN BOGDAN RZONCA ZS3

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Obiekty

Reklama

Budynek produkcyjno - magazynowy na 60 arowej działce

  » Ogłoszenia / Nieruchomości / Obiekty / Budynek produkcyjno - magazynowy na 60 arowej działce


Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

 
 
 

Kod weryfikacyjny

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 

                       

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Budynek produkcyjno - magazynowy na 60 arowej działce

Opis:
Przedmiotem sprzedaży jest budynek produkcyjno - magazynowy (3658 mkw. + 419 , 50 mkw. + 60,20 mkw.) umiejscowiony na 60 arowej działce, w Krośnie przy ul. Tysiąclecia, na terenach produkcyjnych miasta (w MPZP).

Sąsiedztwo nieruchomości stanowią: zabudowa usługowa. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z ul. Tysiąclecia. Nieruchomość jest doskonale skomunikowana na zasadach pełnej relacji skrętu z główną arterią miejską. Bez ograniczeń tonażowych. Budynek wykorzystywany jest w celach usługowych, magazynowo-produkcyjnych. Nieruchomość ta uzbrojona jest w instalacje: elektryczną, kanalizacji sanitarnej i wodociąg miejski. Teren nieruchomości jest monitorowany, ogrodzony z alarmem. Wjazd poprzez bramę z napędem.

Od zachodu graniczy z halą, od południa z budynkami magazynowymi, od wschodu z budynkiem usługowym (bank), a od północy z drogą. Dojazd do działki bezpośrednio z ul. Tysiąclecia. Na działce znajduje się budynek wykonany na przełomie lat 50-tych i 60-tych ubiegłego wieku. Teren wokół budynku utwardzony. Konstrukcja budynku żelbetowa ramowa, jednonawowa. Ramy o rozstawie 15 m co 6 m. Dach o konstrukcji żelbetowej i pokryciem dachu papą zgrzewalną. Budynek wyposażony jest w suwnice - wszystkie hale. Instalacje: wodna, elektryczna, kanalizacja sanitarna i częściowo centralne ogrzewanie. Powierzchnia użytkowa Pu = 3658,00 m2 - Pu = 419,50 m2 + 60,20 m2 = 4137,70 m2.

Lokalizacja bardzo dobra - przy skupiskach potencjalnych klientów z dobrą prezentacją przy głównej drodze.

Oferta kierowana jest w szczególności do firm produkcyjnych, transportowych, logistycznych o zasięgu krajowym jak i zagranicznym z uwagi na bliskość przejść granicznych w Medyce, Krościenku czy Barwinku. Poza aspektem komunikacyjno - logistycznym, należy zwrócić uwagę że nieruchomość posiada wysokości o różnej konfiguracji 4/7/12 metrów, co pozwala realizować szeroki zakres usług pod kątem zarówno komercyjnym jak i produkcyjnym. Infrastruktura sieci wewnątrzzakładowej zapewnia dostawy wszelkich mediów, na całej powierzchni nieruchomości.

Cena: 5 900 000 zł.

Nr. oferty: 31/4623/OOS

tel. 881-799-704
13 492 41 61

0055982015020190515151816

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:

Więcej ofert tego użytkownika »

Ilość wyświetleń: 38

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Sanok24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!Pola oznaczone (*) są wymagane.

Zgłoś błąd w ofercie

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

 

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.


Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)