Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Firma SumiRiko Poland w Zagórzu poszukuje Operatorów Produkcji

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Firma SumiRiko Poland w Zagórzu poszukuje Operatorów Produkcji

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
WYMAGANIA:
• Wykształcenie przynajmniej zawodowe.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
• Skrupulatność, sumienność, zdyscyplinowanie.

ZAKRES ZADAŃ REALIZOWANYCH NA STANOWISKU:
• Obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej.
• Dbanie o należyty stan parku maszynowego oraz utrzymanie porządku w miejscu pracy.
• Przestrzeganie przepisów p.poż. oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
• Bieżące kontrolowanie jakości wytwarzanych produktów.
• Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną na adres: rekrutacja.zagorz@sumiriko.pl lub w siedzibie Oddziału w Zagórzu, przy ulicy Składowej 2.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SumiRiko Poland Sp. z o.o.., zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.

Informujemy, że Administratorem danych jest SumiRiko Poland Sp. z o.o. przy ul. Składowej 2, 38-540 Zagórz. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:

Więcej ofert tego użytkownika »

Ilość wyświetleń: 104

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Sanok24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.