Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Reklama

Informatyk

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Informatyk


Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

 
 
 

Kod weryfikacyjny

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 

                       

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Informatyk

Opis:
ADR Polska S.A. firma produkcyjna, należąca do czołówki europejskich producentów, specjalizująca się w produkcji osi, półosi i zawieszeń do przyczep i maszyn rolniczych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: Zagórz ul. Bieszczadzka 5

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za obsługę i realizację zadań pomocy technicznej help desk polegających min na:
• diagnostyce oraz rozwiązywaniu problemów systemowych i sprzętowych, problemów z aplikacjami oraz problemów związanych z urządzeniami sieciowymi, drukującymi i skanującymi,
• aktualizacji oprogramowania oraz systemów operacyjnych,
• rozwiązywaniu problemów z usługami chmury, serwerami poczty, usługami zewnętrznymi,
• prowadzeniu dokumentacji technicznej zgodnie ze standardami raportowaniem wykonanych działań do systemu zgłoszeń serwisowych.

Co powinieneś umieć?
• konfigurować i rozwiązywać problemy z aplikacjami użytkowymi i biznesowymi,
• wiedzieć jak wykonać szeroko pojętą diagnostykę i konfigurację systemów operacyjnych Windows,
• znać i rozumieć zagadnienia sieciowe (porty sieciowe, adresacje, routing, nat, etc),
• znać i potrafić zastosować popularne narzędzia i aplikacje diagnostyczne: wiersza poleceń, dyskowe, systemowe,
• potrafić wykonać instalację, konfigurację i diagnostykę urządzeń drukujących i skanujących,
• orientować się w podstawach rozwiązań serwerowych firmy Microsoft.

Nasze oczekiwania:
• wykształcenie minimum średnie informatyczne (bądź w trakcie studiów informatycznych)
• bardzo dobra znajomość środowiska MS Windows
• znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego,
• znajomość funkcjonowania sieci komputerowej,
• znajomość oprogramowania biurowego i narzędziowego, np. MS Office, itp.,
• mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego,
• umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
• dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• praca w młodym dynamicznym zespole,
• perspektywa rozwoju zawodowego.


Zainteresowane prosimy o składanie CV na adres e-mail: rekrutacja@atwsystem.pl z dopiskiem stanowiska o jakie się ubiega. Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę ADR POLSKA S.A. z siedzibą w Zagórzu, ul. Bieszczadzka 5, 38 – 540 Zagórz, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000197459, REGON: 371169728, NIP: 6871795342, rekrutacji na stanowisko ……………………………..”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez Spółkę ADR POLSKA S.A. z siedzibą w Zagórzu.”
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest Spółka ADR POLSKA S.A. z siedzibą w Zagórzu, ul. Bieszczadzka 5, 38 – 540 Zagórz, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000197459, REGON: 371169728, NIP: 6871795342.
Kontakt w sprawach związanych z przetwarzaniem przez Administratora danych osobowych oraz w celu korzystania z praw związanych przetwarzaniem danych osobowych możliwy jest pod numerem tel.: 134689300, mailowo na adres: kadry@atwsystem.pl lub pisemnie na podany wyżej adres Administratora.
Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji. Zgoda będącą podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata ma charakter dobrowolnej, a brak wyrażenia zgody, spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.
Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 2 lat, którego upływ nastąpi z końcem roku kalendarzowego, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.
Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
Każdy kandydat, który udostępni swoje dane osobowe ma prawo dostępu do nich, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami.

0072077015020190206121524

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 354

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Sanok24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!Pola oznaczone (*) są wymagane.

Zgłoś błąd w ofercie

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

 

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.


Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)