Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Reklama

Kierownik magazynów

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Kierownik magazynów


Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

 
 
 

Kod weryfikacyjny

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 

                       

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Kierownik magazynów

Opis:
ADR Polska S.A. firma produkcyjna, należąca do czołówki europejskich producentów, specjalizująca się w produkcji osi, półosi i zawieszeń do przyczep i maszyn rolniczych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Magazynów

Miejsce pracy: Zagórz ul. Bieszczadzka 5

Zakres obowiązków to:
- Zapewnienie sprawnego i efektywnego łańcucha dostaw na każdym etapie przepływu materiałów;
- Kontrola zgodności przychodzących materiałów z zamówieniami i specyfikacjami;
- Prowadzenie dokumentacji i bieżąca kontrola operacji magazynowych;
- Planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej;
- Analiza procesu i wdrażanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji magazynowania;
- Kontrola stanu technicznego magazynu oraz urządzeń magazynowych;
- Nadzór nad prawidłowym przebiegiem okresowych spisów zapasów i inwentaryzacji;
- Przygotowywanie bieżących raportów i analiz;
- Zarządzanie podległym zespołem;
- Udział w projektach rozwoju gospodarki magazynowej oraz we wdrażaniu narzędzi optymalizacyjnych (Lean Management);
- Kontrola oraz nadzór na przestrzeganiem zasad BHP obowiązujących w firmie;
- Ciągłe edukowanie i rozwijanie kadry pracowniczej na magazynie z zakresu gospodarki magazynowej jak i bezpiecznych nawyków pracy.

Oczekiwania wobec kandydatów:
- Wykształcenie wyższe (mile widziane o kierunku logistycznym)
- Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kluczowe aspekty to zarządzanie procesem logistyczno-magazynowym)
- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie.
- Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy swojej i podległego zespołu
- Otwartość na nowe wyzwania
- Rzetelność, skrupulatność i samodzielność w realizacji codziennych zadań
- Analityczność

Oferujemy:
- Zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca w młodym dynamicznym zespole
- Bezpośrednia podległość pod Kierownika Łańcucha Dostaw
- Dodatkowe pozapłacowe benefity
- Perspektywa rozwoju zawodowego


Zainteresowane prosimy o składanie CV na adres e-mail: rekrutacja@atwsystem.pl z dopiskiem stanowiska o jakie się ubiega. Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę ADR POLSKA S.A. z siedzibą w Zagórzu, ul. Bieszczadzka 5, 38 – 540 Zagórz, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000197459, REGON: 371169728, NIP: 6871795342, rekrutacji na stanowisko ……………………………..”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez Spółkę ADR POLSKA S.A. z siedzibą w Zagórzu.”
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest Spółka ADR POLSKA S.A. z siedzibą w Zagórzu, ul. Bieszczadzka 5, 38 – 540 Zagórz, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000197459, REGON: 371169728, NIP: 6871795342.
Kontakt w sprawach związanych z przetwarzaniem przez Administratora danych osobowych oraz w celu korzystania z praw związanych przetwarzaniem danych osobowych możliwy jest pod numerem tel.: 134689300, mailowo na adres: kadry@atwsystem.pl lub pisemnie na podany wyżej adres Administratora.
Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji. Zgoda będącą podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata ma charakter dobrowolnej, a brak wyrażenia zgody, spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.
Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 2 lat, którego upływ nastąpi z końcem roku kalendarzowego, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.
Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
Każdy kandydat, który udostępni swoje dane osobowe ma prawo dostępu do nich, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami.

0072077015020190206063505

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 398

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Sanok24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!Pola oznaczone (*) są wymagane.

Zgłoś błąd w ofercie

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

 

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.


Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)