Logowanie

Wymagana instalacja Flash.

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Praca na stanowisku SPEDYTOR

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Praca na stanowisku SPEDYTOR

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
TRANSBUD-SANOK SP.J. – jest przedsiębiorstwem z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku. Podstawową działalnością firmy jest transport międzynarodowy i krajowy, sprzedaż materiałów budowlanych oraz chemii gospodarczej. Aktualnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Spedytor Krajowy – Międzynarodowy

Miejsce pracy: Sanok

Opis stanowiska:
- Organizowanie przewozów krajowych i międzynarodowych.
- Obsługa giełd transportowo-ładunkowych.
- Organizowanie i monitorowanie pracy kierowców.
- Pozyskiwanie nowych oraz podtrzymywanie istniejących kontaktów biznesowych.
- Negocjowanie stawek i ustalanie warunków transportu.

Wymagania:
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
- Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office.
- Znajomość giełd transportowych.
- Umiejętności negocjacyjne.
- Samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz wykonywaniu zadań.
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Stabilne warunki zatrudnienia.
- Przygotowanie i wdrożenie merytoryczne.
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
- Pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: dariusz.rogus@transbud-sanok.pl

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 1198

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Sanok24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!