ZS2 Zamek Lesko GOLBALUX

Logowanie

Najnowsze

Nowe firmy

Reklama

Wszystkie aktualności

  »  Aktualności /  Wszystkie aktualności

Aktualności: 21 do 30 (z 14736)

Misja S@nok – bezpłatne szkolenia rozwijające kompetencje cyfrowe! Poniedziałek, 06 Maja 2019

Misja S@nok – bezpłatne szkolenia rozwijające kompetencje cyfrowe!

Od 1 maja można zgłaszać swój udział w szkoleniach skierowanych do osób od 25 roku życia. Zajęcia będą prowadzone na terenie gminy Sanok w godzinach popołudniowych i w weekendy.

Jak Erasmus+ to tylko z ZS3! Czwartek, 02 Maja 2019

Jak Erasmus+ to tylko z ZS3!

W Zespole Szkół Nr 3 w Sanoku jest już tradycją, że co roku na przełomie zimy i wiosny 25 najlepszych uczniów reprezentujących wszystkie nauczane kierunki, wyjeżdża na staż do Irlandii. Odbywa się to w ramach projektów Erasmus+ w sektorze Kształcenie i Szkolenie Zawodowe. W jego ramach w ciągu ostatnich 5 lat odbyło już staże 150 uczniów klas trzecich.

Szukaj rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł oszczędzać. Korzystaj z kuponów rabatowych i zniżek! Czwartek, 02 Maja 2019

Szukaj rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł oszczędzać. Korzystaj z kuponów rabatowych i zniżek!

Sanok jest jednym z najpiękniejszych miast na Podkarpaciu, które w ostatnich latach przeżywa bardzo widoczny rozkwit. Pojawiają się nowe ośrodki handlowe, zakłady produkcyjne, a młodzi ludzie coraz chętnej kupują tu swoje mieszkania. Bogata oferta sklepów sprawia, że można wybierać wśród najlepszej jakości produktów. Jednak co zrobić, aby kupować niezbędne artykuły, a jednocześnie oszczędzać?

Praktyki zawodowe uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Youghal w Irlandii! Środa, 01 Maja 2019

Praktyki zawodowe uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Youghal w Irlandii!

W kwietniu pierwsza grupa uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku powróciła z dwutygodniowego stażu zawodowego w nadmorskiej miejscowości Youghal. Grupa szesnastu uczniów i uczennic w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, fototechnik oraz technik obsługi turystycznej odbywała w Irlandii praktyki zawodowe.

Żaluzje czy rolety? Oto jest pytanie! Środa, 01 Maja 2019

Żaluzje czy rolety? Oto jest pytanie!

Dziś zasłony pełnią funkcję ozdoby, a prywatność i ochronę przed słońcem w domach i mieszkaniach współczesnych Polaków zapewniają przede wszystkim żaluzje lub rolety. Obie aranżacje okien wiele dzieli, ale i sporo łączy. Czym się wyróżniają? Na co warto zwrócić uwagę? Zapraszamy do lektury naszego tekstu!

Bezpłatna pomoc dla osób poszukujących pracy! Piątek, 26 Kwietnia 2019

Bezpłatna pomoc dla osób poszukujących pracy!

Nie możesz znaleźć pracy? Pamiętajmy, że od czegoś trzeba zacząć, a staż jest doskonałym początkiem każdej kariery zawodowej. Znajdź dziedzinę, którą lubisz, a my pomożemy Ci się rozwinąć.

Zapraszamy do nowo otwartego salonu sprzedaży firm TRENDHOMES oraz DREWEX Czwartek, 25 Kwietnia 2019

Zapraszamy do nowo otwartego salonu sprzedaży firm TRENDHOMES oraz DREWEX

SANOK / PODKARPACIE. Budując dom czy urządzając mieszkanie należy zastanowić się nie tylko nad projektem, ale również ważna jest jakość produktu oraz rzetelność wykonawców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Firmy Drewex oraz TRENDHOMES stworzyły salon sprzedaży, w którym doświadczeni doradcy klienta pomogą w doborze stolarki okiennej, rolet, drzwi, podłóg drewnianych oraz dębowych blatów stołowych.

TO TU KUPISZ TANIEJ - zapraszamy do nowo otwartego sklepu! Wtorek, 23 Kwietnia 2019

TO TU KUPISZ TANIEJ - zapraszamy do nowo otwartego sklepu!

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do nowo otwartego sklepu sieci TO TU KUPISZ TANIEJ mieszczącego się w Sanoku przy ulicy 3 Maja 5, na deptaku w samym centrum miasta.

Najlepsza zabawa dla najmłodszych i rodziców. Rabkoland zaprasza! Środa, 17 Kwietnia 2019

Najlepsza zabawa dla najmłodszych i rodziców. Rabkoland zaprasza!

Rabkoland to magiczne miejsce dla całej rodziny, uważane przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w Polsce. Usytuowany jest w województwie małopolskim w Rabce-Zdrój, kilometr od zakopianki (głównej drogi łączącej Kraków i Zakopane), nieco ponad godzinę drogi od Krakowa. Wizyta w Rabkolandzie to doskonały pomysł na urozmaicenie wakacji w Tatrach – za cały dzień zabawy zapłacicie stałą cenę, niezależnie od ilości przejażdżek na karuzelach i godzin spędzonych w niezwykłych bawialniach.

Farmy słoneczne w Bieszczadach. Pieniądze dla gmin i prywatnych właścicieli (VIDEO) Wtorek, 09 Kwietnia 2019

Farmy słoneczne w Bieszczadach. Pieniądze dla gmin i prywatnych właścicieli (VIDEO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. "Budowa Lokalnego Rynku Energii, Współpraca Biznesu z Samorządami" to hasła przewodnie konferencji naukowej zorganizowanej w minionym tygodniu w Polańczyku. Rozmawiano m.in. o współpracy PGE Energii Odnawialnej z samorządem, autonomizacji energetycznej Wyspy Energetyk w Solinie, programie rozwoju odnawialnych źródeł energii w kontekście form ochrony przyrody, czy planach na najbliższe lata jeżeli chodzi o jak najbardziej efektywne wykorzystanie "zielonej energii".

...   [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   ...
Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)