TOMASZ PORĘBA ZS2 GRZEGORZ BRAUN BOGDAN RZONCA ZS3 TORUS

Logowanie

Najnowsze

Nowe firmy

Reklama

Wszystkie aktualności

  »  Aktualności /  Wszystkie aktualności

Aktualności: 1 do 10 (z 14721)

SCHNELL-PASS Centrum Techniczne. Ciągniki ogrodnicze, pasy klinowe, węże gumowe, uszczelki, wykładziny i płyty gumowe Środa, 22 Maja 2019

SCHNELL-PASS Centrum Techniczne. Ciągniki ogrodnicze, pasy klinowe, węże gumowe, uszczelki, wykładziny i płyty gumowe

SANOK / PODKARPACIE. Firma SCHNELL-PASS prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów gumowych oraz ciągników ogrodowych i rolniczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

SANOK: Święto ulicznego jedzenia! Niebawem Festiwal Street Food Polska! Piątek, 10 Maja 2019

SANOK: Święto ulicznego jedzenia! Niebawem Festiwal Street Food Polska!

SANOK / PODKARPACIE. Od 17 do 19 maja 2019 roku organizatorzy zapraszają na Street Food Polska Festival, który odbędzie się na Rynku w Sanoku.

ROCK BAR GARAŻ - nowe, rockowe miejsce w Sanoku! Piątek, 10 Maja 2019

ROCK BAR GARAŻ - nowe, rockowe miejsce w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Zapraszamy do nowego, wyjątkowego miejsca w Sanoku - ROCK BAR GARAŻ. Kameralne wnętrze, muzyka wyłącznie rockowa. Osobny pokój dla muzyków gdzie można usiąść z gitarą i oddać się twórczości, im więcej muzyków tym lepiej, solo, duety, wszyscy mile widziani.

Uniwersytet Rzeszowski zaprasza – choosefutURe! Poniedziałek, 06 Maja 2019

Uniwersytet Rzeszowski zaprasza – choosefutURe!

13 maja 2019 r. Uniwersytet Rzeszowski rozpoczyna elektroniczną rejestrację na studia w roku akademickim 2019/2020. Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są pod adresem rekrutacja.ur.edu.pl.

Misja S@nok – bezpłatne szkolenia rozwijające kompetencje cyfrowe! Poniedziałek, 06 Maja 2019

Misja S@nok – bezpłatne szkolenia rozwijające kompetencje cyfrowe!

Od 1 maja można zgłaszać swój udział w szkoleniach skierowanych do osób od 25 roku życia. Zajęcia będą prowadzone na terenie gminy Sanok w godzinach popołudniowych i w weekendy.

Jak Erasmus+ to tylko z ZS3! Czwartek, 02 Maja 2019

Jak Erasmus+ to tylko z ZS3!

W Zespole Szkół Nr 3 w Sanoku jest już tradycją, że co roku na przełomie zimy i wiosny 25 najlepszych uczniów reprezentujących wszystkie nauczane kierunki, wyjeżdża na staż do Irlandii. Odbywa się to w ramach projektów Erasmus+ w sektorze Kształcenie i Szkolenie Zawodowe. W jego ramach w ciągu ostatnich 5 lat odbyło już staże 150 uczniów klas trzecich.

Szukaj rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł oszczędzać. Korzystaj z kuponów rabatowych i zniżek! Czwartek, 02 Maja 2019

Szukaj rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł oszczędzać. Korzystaj z kuponów rabatowych i zniżek!

Sanok jest jednym z najpiękniejszych miast na Podkarpaciu, które w ostatnich latach przeżywa bardzo widoczny rozkwit. Pojawiają się nowe ośrodki handlowe, zakłady produkcyjne, a młodzi ludzie coraz chętnej kupują tu swoje mieszkania. Bogata oferta sklepów sprawia, że można wybierać wśród najlepszej jakości produktów. Jednak co zrobić, aby kupować niezbędne artykuły, a jednocześnie oszczędzać?

Praktyki zawodowe uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Youghal w Irlandii! Środa, 01 Maja 2019

Praktyki zawodowe uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Youghal w Irlandii!

W kwietniu pierwsza grupa uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku powróciła z dwutygodniowego stażu zawodowego w nadmorskiej miejscowości Youghal. Grupa szesnastu uczniów i uczennic w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, fototechnik oraz technik obsługi turystycznej odbywała w Irlandii praktyki zawodowe.

Żaluzje czy rolety? Oto jest pytanie! Środa, 01 Maja 2019

Żaluzje czy rolety? Oto jest pytanie!

Dziś zasłony pełnią funkcję ozdoby, a prywatność i ochronę przed słońcem w domach i mieszkaniach współczesnych Polaków zapewniają przede wszystkim żaluzje lub rolety. Obie aranżacje okien wiele dzieli, ale i sporo łączy. Czym się wyróżniają? Na co warto zwrócić uwagę? Zapraszamy do lektury naszego tekstu!

Bezpłatna pomoc dla osób poszukujących pracy! Piątek, 26 Kwietnia 2019

Bezpłatna pomoc dla osób poszukujących pracy!

Nie możesz znaleźć pracy? Pamiętajmy, że od czegoś trzeba zacząć, a staż jest doskonałym początkiem każdej kariery zawodowej. Znajdź dziedzinę, którą lubisz, a my pomożemy Ci się rozwinąć.

 
...   [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   ...
Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)