Logowanie

Nie masz jeszcze konta?

Reklama

Wymagana instalacja Flash.
Wymagana instalacja Flash.

Najnowsze

Nowe firmy

Reklama

Ankieta

Czy Sanok jest "Miastem Hokeja"?

Kronika policyjna

  »  Aktualności /  Kronika policyjna

Aktualności: 101 do 110 (z 921)

"Trzeźwy poranek" w Lesku: Ponad 1,5 promila alkoholu 39-latka z Baligrodu Poniedziałek, 17 Lutego 2014

"Trzeźwy poranek" w Lesku: Ponad 1,5 promila alkoholu 39-latka z Baligrodu

LESKO / PODKARPACIE. Ponad półtora promila miał 39-latek z Baligrodu, poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie podczas policyjnej akcji „Trzeźwy poranek”. W poniedziałek, począwszy od godziny 4 funkcjonariusze leskiej drogówki przebadali w ten sposób 181 kierowców.

Kierował traktorem własnej produkcji. Miał ponad 2 promile alkoholu i sądowy zakaz Piątek, 14 Lutego 2014

Kierował traktorem własnej produkcji. Miał ponad 2 promile alkoholu i sądowy zakaz

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci wydziału kryminalnego komendy w Ustrzykach Dolnych przedstawili 54-letniemu mężczyźnie zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, oraz niestosowanie się do prawomocnego wyroku sądu. 54-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów.

SANOK: Nietrzeźwy miał zamiar przewozić niepełnosprawnych Środa, 12 Lutego 2014

SANOK: Nietrzeźwy miał zamiar przewozić niepełnosprawnych

SANOK / PODKARPACIE. Policjant wraz ze strażnikiem miejskim w trakcie rutynowej kontroli drogowej ujawnili, że kierujący volkswagenem jest nietrzeźwy. W trakcie rozmowy z nim okazało się, że jest pracownikiem urzędu zatrudnionym w charakterze kierowcy i właśnie jedzie po niepełnosprawne dzieci, aby przywieźć je do placówki szkolnej. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i uniemożliwili dalszą jazdę.

RZESZÓW24.PL: Trynkiewicz wrócił do więzienia. Jutro wyjdzie na wolność Poniedziałek, 10 Lutego 2014

RZESZÓW24.PL: Trynkiewicz wrócił do więzienia. Jutro wyjdzie na wolność

RZESZÓW24.PL / PODKARPACIE. Sąd Okręgowy w Rzeszowie nie wydał dziś postanowienia w sprawie uznania Mariusza Trynkiewicza za osobę z zaburzeniami psychicznymi zagrażającą innym. Sprawa została odroczona do 3 marca. Jutro Trynkiewicz ma wyjść na wolność. Będzie pod stałym nadzorem policji.

Sąd podejmie decyzję w sprawie izolacji Mariusza Trynkiewicza. O 9:00 rozpoczęła się rozprawa Poniedziałek, 10 Lutego 2014

Sąd podejmie decyzję w sprawie izolacji Mariusza Trynkiewicza. O 9:00 rozpoczęła się rozprawa

RZESZÓW. Kończy się kara Mariusza Trynkiewicza skazanego za zabójstwo czterech chłopców. Już jutro, mężczyzna wyjdzie na wolność. W międzyczasie, sąd rozpatrzy wniosek dyrektora rzeszowskiego więzienia, który uznał, że na wolności Trynkiewicz może stwarzać zagrożenie dla społeczeństwa.

Na Wójtostwie kradną koła z samochodów. Incydentalne przypadki czy szajka złodziei? Poniedziałek, 10 Lutego 2014

Na Wójtostwie kradną koła z samochodów. Incydentalne przypadki czy szajka złodziei?

SANOK / PODKARPACIE. Od kilku dni w Sanoku, w dzielnicy Wójtostwo, właściciele „czterech kółek” nie mogą spać spokojnie. W ciągu dwóch nocy, z trzech pojazdów skradziono koła. Auta pozostawiono na drewnianych kołkach. Zbieg okoliczności? A może grasuje tam szajka złodziei? To wyjaśnia Policja.

Seria włamań do altanek w Zagórzu. Sprawca usłyszał zarzuty Czwartek, 06 Lutego 2014

Seria włamań do altanek w Zagórzu. Sprawca usłyszał zarzuty

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci z Sanoka wyjaśnili sprawę serii włamań do altanek w Zagórzu, do których doszło w listopadzie ubiegłego roku. Praca funkcjonariuszy pozwoliła na zatrzymanie sprawcy i przedstawienie mu czterech zarzutów kradzieży z włamaniem. Przestępca został objęty dozorem policyjnym oraz ma zakaz opuszczania kraju.

Chciał kupić telefon, dostał segregator Środa, 05 Lutego 2014

Chciał kupić telefon, dostał segregator

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Szybka reakcja policjantów sprawiła, że oszust nie otrzyma pieniędzy za „sprzedany” towar. Za oszustwo grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Komisarz Grzegorz Matyniak nowym komendantem sanockiej Policji Wtorek, 04 Lutego 2014

Komisarz Grzegorz Matyniak nowym komendantem sanockiej Policji

SANOK / PODKARPACIE. Od dzisiaj (4 bm.), obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku pełni komisarz Grzegorz Matyniak. Komisarz Matyniak bod połowy stycznia był p.o. komendanta, po tym jak z tej funkcji został odwołany inspektor Mirosław Pawełko.

Z REGIONU: Ratunek w ostatnim momencie. Mężczyzna wisiał już na sznurze Wtorek, 04 Lutego 2014

Z REGIONU: Ratunek w ostatnim momencie. Mężczyzna wisiał już na sznurze

KROSNO / PODKARPACIE. Policja z Jedlicza została wezwana na interwencję w pobliskiej miejscowości. Ratownicy medyczni będący na miejscu przekazali informację o zabarykadowanym w domu mężczyźnie, który odgraża się, że zamierza popełnić samobójstwo. Policjanci podjęli próbę kontaktu z mężczyzną, bezskutecznie. Jeden z funkcjonariuszy obchodził dom i w świetle latarki przez okno ujrzał wiszącą na sznurze postać.

...   [ 9 ]   [ 10 ]   [ 11 ]   [ 12 ]   [ 13 ]   ...
Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)