ZS2 Zamek Lesko GOLBALUX

Logowanie

Najnowsze

Nowe firmy

Reklama

Absolutorium dla Zarządu KH Sanok. Trener Yakimov w przyszłym tygodniu w Sanoku

  »  Aktualności /  Absolutorium dla Zarządu KH Sanok. Trener Yakimov w przyszłym tygodniu w Sanoku

Galeria zdjęć Sobota, 06 Czerwca 2009

Absolutorium dla Zarządu KH Sanok. Trener Yakimov w przyszłym tygodniu w Sanoku

SANOK. Podczas wczorajszego walnego zebrania sprawozdawczego Klubu Hokejowego Sanok, udzielono absolutorium obecnemu Zarządowi. Ponadto dokonano podsumowania sezonu 2008/2009.

Jak można było łatwo przypuszczać, jednym z głównych tematów poruszanych na zebraniu było sprawozdanie finansów KH Sanok w sezonie 2008/2009. Największe obawy, Komisji Rewizyjnej, pod przewodnictwem Tadeusza Kruczkiewicza budził ujemny bilans finansowy klubu na koniec 2008 roku, który wynosił nieco ponad 273 tys. złotych. Gdzie poprzedni sezon był jednym z najlepszym w historii sanockiego hokeja, jeżeli weźmiemy pod uwagę zabezpieczenie finansowe. Bowiem budżet zamknął się w kwocie około 1 mln 850 tys. złotych (1 857 210, 91).

- Zadłużenie klubu na koniec 2006 roku, kiedy pan Jan Oklejewicz został prezesem wynosiło, 583 tys. złotych. Natomiast sam bilans za rok 2008 wynosi plus 28 tys. złotych. Długów z wcześniejszych lat nikt nam nie umorzył i musimy je systematycznie  spłacać. Stąd też zadłużenie KH Sanok, na koniec roku 2008, wynosiło około 270 tys. złotych – wyjaśnił prezes klubu Piotr Krysiak.Młodzież walczyła z sukcesami
Podsumowując miniony sezon, otwarcie, stwierdzono, iż, walka w play-out pierwszej drużyny KH Sanok, nie była spełnieniem oczekiwań, jakie stawiano przed sezonem. Warto jednak podkreślić, że sporym sukcesem Klubu Hokejowego Sanok są wyniki osiągane przez grupy młodzieżowe. Gdzie brązowy medal Mistrzostw Polski żaków, jaki zdobyła drużyna KH Sanok zasługuje na wielki uznanie. Ponadto coraz sprawniej funkcjonuje współpraca na linii, KH Sanok – UKS Niedźwiadki.

- Współpraca KH Sanok z UKS-em Niedźwiadki układa się bardzo dobrze. Do szkolenia w grupie Żaków Młodszych przychodzą coraz liczniejsze i lepiej przygotowane roczniki młodych adeptów – podkreślił trener drużyny juniorów KH Sanok, Krzysztof Czech, odnosząc się do tego jak ważną rolę w każdym profesjonalnym klubie, pełni szkolenie dzieci i młodzieży.

Brakuje tylko wizy
Niewielkie obawy wśród kibiców, członków klubu budzi także kolejne przekładanie terminu przyjazdu nowego trenera do Sanoka.
- Faktycznie przyjazd trenera jest ciągle przekładany jednak jest to związane z tym, iż Viktor Yakimov czeka w konsulacie na wizę. Mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu pojawi się już w klubie – uspokoił prezes KH Sanok.

Na koniec walnego zebrania, zaplanowano głosowanie odnośnie udzielenia absolutorium obecnemu zarządowi klubu. Co prawda nie jednogłośnie, ale w sporej większości (13 głosów „za”, 6 „przeciw”), pozostawiono władzę w klubie bez zmian. Zwiększając jedynie liczbę członków zarządu do pięciu osób.

Autor:   M.Pniewski


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza do tego artykułu.

¤ wyraź swoją opinie jako pierwszy ¤

Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)