Najnowsze

Nowe firmy

IV kolejka Sanockiej Ligii Unihokeja - bez niespodzianek

»  Aktualności /  IV kolejka Sanockiej Ligii Unihokeja - bez niespodzianek

UNIHOKEJSANOK.PL W " meczu dnia " drużyna Energy&Electric System pewnie pokonała ekipie INTERQ 6:3 . Od początku spotkanie toczone było w szybkim tempie . Już w 30 sekundzie bliski zdobycia bramki był Adrian Maciejko jednak piłka po jego strzale zatrzymała się na poprzeczce . Gdy gra zaczęła się wyrównywać przypomniał o sobie Gracjan Popek , który strzałem spod bandy w 5 minucie zaskoczył W. Rockiego . Po tej bramce gra robiła się coraz bardziej nerwowa , efektem tego były liczne kary .

Tuż przed końcem pierwszej odsłony , podczas gry w przewadze Grzesik strzałem z dystansu doprowadza do wyrównania . Po przerwie gra się otworzyła i na bramki nie trzeba było długo czekać . Na prowadzenie Energy wyprowadził Damian Popek , podwyższył Jakub Grudz . Później  duet G. Popek - M. Janik w 2 minuty strzela 3 bramki wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie 6:1 . W samej końcówce przebudzili się gracze INTERQ jednak bramki Maciejki i Grzesika zmniejszyły tylko rozmiary porażki .

W drugim spotkaniu Zakopianka - EL-BUD faworytami byli oczywiście Ci pierwsi , jednak drużyna EL-BUDU mocno zawiesiła poprzeczkę . Zaczęło się zgodnie z planem gdy w 2 minucie Padiasek wyprowadził Zakopiankę na prowadzenie , wyrównał dość niespodziewanie Dariusz Dorotniak , jednak w tej tercji bramki strzelają jeszcze Tarnawski , Zadylak i Padiasek i kończy sie ona wynikiem 4:1 . Druga połowa była juz wyrównana , po 2 bramkach D. Dorotniaka gracze El-BUDU uwierzyli w siebie , jednak znów ostateczne słowo należało do Zakopianki , która dorzuca jeszcze 2 gole Vogla , Zacharskiego i Zadylaka ,  ostatecznie wygrywając mecz 8:5 .

W trzecim pojedynku zapowiadało się na dużą ilość bramek . Dotychczasowy lider drużyna Papeni pokonała pewnie Wulkanex 11:6 . Pierwsza tercja skończyła się dość sensacyjnym wynikiem 3:3 . Do 8 minuty utrzymywał się wynik bezbramkowy , wtedy z rzutu wolnego bramkę strzela Kinel i wyprowadza Wulkanex na prowadzenie . Papeni jednak szybko strzelają 3 bramki autorstwa braci Ambickich oraz Damiana Drwięgi . Przed końcem tercji wyrównuje jeszcze Radożycki . Druga odsłona to juz znaczna przewaga ekipy CLJ , najwięcej bo 4 bramki w tym meczu strzela Drwięga . Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 11:6 , ale trzeba pochwalić Wulkanex za grę i wole walki włożoną w to spotkanie .

W dwóch ostatnich meczach tego wieczoru Esanok.pl pewnie pokonał PWSZ 10:5 , zaś Merlin - Unihokej.com 7:5 . W obu pojedynkach pierwsze odsłony były wyrównane jednak później przewaga i ostatecznie zwycięstwo należało do faworytów .
Na wyróżnienie zasługuje zanotować 5 bramek M. Wojdyły z esanok.pl oraz 4 bramki Krzysztofa Tołcza z Merlin-a , którzy w dużym stopniu przyczynili się do zwycięstwa swoich ekip .

Wyniki IV kolejki:

Energy&Electric Systems - Interq 6-3 (1:1, 5:2)1-0
G. Popek, 1-1 Grzesik, 2-1 D. Popek, 3-1 Grudz, 4-1 Janik, 5-1 G. Popek, 6-1 Janik, 6-2 Maciejko, 6-3 Grzesik

Kary: 4 - 4 min.

Składy:
E&E Systems - Krzysztof Rocki - Damian Popek, Gracjan Popek, Michał Janik, Maciej Rajchel, Marcin Gembalik, Jakub Grudz
Inerq - Wojciech Rocki - Jarosław Grzesik, Adrian Maciejko, Mateusz Wilusz, Mateusz Solon, Krystian Maślak, Tomasz Wolanin, Damian Ciepły

Zakopinaka - El-Bud   8-5 (4:1, 4:4)

1-0 Padiasek, 1-1 D. Dorotniak, 2-1 Tarnawski, 3-1 Zadylak, 4-1 Padiasek, 5-1 Vogel,
5-2 D. Dorotniak, 5-3 D. Dorotniak, 6-3 Zacharski, 6-4 T. Dorotniak, 6-5 Hydzik, 7-5 Zadylak, 8-5 Vogel

Kary: 0 - 2 min.

Składy:
Zakopinka - Maciej Ambicki - Jakub Padiasek, Michał Kobylarski, Mariusz Zacharski, Mariusz Tarnawski, Piotr Zadylak, Bartosz Vogel
El-Bud - Marcin Potok - Piotr Sobolak, Krzysztof Jastrzębski, Witold Stasicki, Damian Hydzik, Tomasz Dorotniak, Damian Sobkowicz, Dariusz Dorotniak

Papeni - Wulkanex 11-6 (3:3, 8:3)

0-1 Kinel, 1-1 Maciej Ambicki, 1-2 Kinel, 2-2 Drwięga, 3-2 Michał Ambicki, 3-3
Radożycki, 4-3 Drwięga, 5-3 Drwięga, 6-3 Drwięga, 7-3 Mołoń, 8-3 Biały, 9-3 Czapor,
9-4 Milan, 10-4 Maciej Ambicki, 10-5 Milan, 11-5 Drwięga, 11-6 Kinel

Kary: 0 - 0 min.

Składy:
Papeni - Daniel Kamiński - Damian Drwięga, Michał Ambicki, Maciej Ambicki, Adam Dimitrzak, Mateusz Czapor, Marcin Biały, Jakub Mołoń,
Wulkanex - Maciej Pastuszak - Robert Radożycki, Konrad Kinel, Damian Dziewiński, Bartłomiej Buczkowicz, Wojciech Milan

PWSZ Sanok - esanok.pl 5 - 10 (3:4, 2:6)
0-1 W. Milczanowski, 1-1 Cybuch, 2-1 Cybuch, 3-1 Buczek, 3-2 Wojdyła, 3-3 T.Milczanowski, 3-4 Gaworecki, 4-4 Cybuch, 4-5 Wojdyła, 4-6 Wojdyła, 4-7 Gaworecki,
4-8 T. Milczanowski, 4-9 Wojdyła, 5-9 Buczek, 5-10 Wojdyła

Składy:
PWSZ Sanok - Emilian Nowak - Grzegorz Buczek, Grzegorz Chudzik, Mirosław Cybuch, Krzysztof Kaczmar
esanok.pl - Kamil Kulon - Marcin Wojdyła, Dariusz Gaworecki, Tomasz Milczanowski, Sebastian Sobolak, Jakub Januszczak, Wojciech Milczanowski

unihokej.com - Merlin 5-7 (3:2, 2:5)
1-0 Zgłobnicki, 2-0 Zgłobnicki, 2-1 Tylko, 3-1 Kaliniak, 3-2 Milczanowski, 3-3 Tołcz,
3-4 Tołcz, 4-4 Pasierbowicz, 4-5 Tołcz, 5-5 Zgłobnicki, 5-6 Tołcz, 5-7 Mermer