Logowanie

Najnowsze

Nowe firmy

Reklama

TKTRANSLATE - tłumaczenia, podatki i zasiłki z zagranicy

  »  Aktualności /  TKTRANSLATE - tłumaczenia, podatki i zasiłki z zagranicy

Galeria zdjęć Poniedziałek, 10 Lutego 2020

TKTRANSLATE - tłumaczenia, podatki i zasiłki z zagranicy

Biuro Tłumaczeń TKTRANSLATE: - tłumaczenia - podatki z zagranicy - zasiłki z zagranicy - kompleksowa obsługa językowa


Oferujemy kompleksową obsługę dla klientów pracujących za granicą w zakresie tłumaczeń (tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia zwykłe, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia dokumentów samochodowych, itp.), wniosków o zagraniczne zasiłki (np. niemiecki zasiłek rodzinny Kindergeld, austriacki zasiłek rodzinny Familienbeihilfe, holenderski zasiłek rodzinny Kinderbijslag, i wiele innych), oraz zwrotu nadpłaconego podatku z zagranicy (m.in. Niemcy, Austria, Holandia).

W zakresie tłumaczeń oferujemy klientom wysokiej jakości tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, techniczne, samochodowe, prawnicze, tłumaczenie instrukcji, tłumaczenie stron internetowych i wiele innych. Gwarantujemy wysoką jakość i przystępne terminy.

W zakresie zasiłków z zagranicy oferujemy m.in. kompleksową obsługę w zakresie niemieckiego zasiłku rodzinnego Kindergeld. Jest to zasiłek rodzinny na dzieci, przysługujący osobom pracującym w Niemczech. Świadczenie jest przyznawane rodzinom, które spełniają określone warunki i złożą wniosek w niemieckiej kasie rodzinnej Familienkasse. Wniosek o przyznanie Kindergeld może złożyć rodzic mieszkający z dzieckiem. Do pisma należy dołączyć odpowiednie zaświadczenia w zależności od tego, jaka jest sytuacja osoby zatrudnionej i odprowadzającej podatki na terenie Niemiec (np. umowa o pracę, prowadzenie własnej działalności lub oddelegowanie przez polską firmę do pracy w Niemczech). Rozpatrzenie wniosku trwa kilka miesięcy. W tym czasie należy poinformować urząd o wszelkich zmianach w danych osobowych, takich jak zmiana konta czy nazwiska. Po rozpatrzeniu wniosku niemiecka kasa rodzinna wydaje decyzję. Kwota zasiłku jest wypłacana miesięcznie na podane na podane we wniosku konto należące do wnioskodawcy.

W zakresie zwrotu podatków z zagranicy wykonujemy rozliczenia podatku z takich krajów, jak Niemcy, Holandia, Austria, Anglia, Szwecja, Norwegia, i wiele innych. Rozliczamy również polski PIT36+ZG.

Po otrzymaniu od Państwa dokumentów przygotowujemy darmową wycenę. W przypadku akceptacji załatwiamy wszelkie formalności i po podpisaniu deklaracji przez podatnika jest ona wysyłana do właściwego urzędu skarbowego w formie elektronicznej lub papierowej.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny 697 038 006
lub mailowy biuro@tktranslate.pl.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej www.tktranslate.pl.

Zapraszamy do współpracy
TKTRANSLATE

Autor:   .


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza do tego artykułu.

¤ wyraź swoją opinie jako pierwszy ¤

Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)