Logowanie

Najnowsze

Nowe firmy

Reklama

Cóż to był za bal! (ZDJĘCIA)

  »  Aktualności /  Cóż to był za bal! (ZDJĘCIA)

Galeria zdjęć Poniedziałek, 13 Stycznia 2020

Cóż to był za bal! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejne zajęcia w ramach Akademii Małego Żaka odbyli mali studenci sanockiej Uczelni. Tym razem w Instytucie Społeczno-Artystycznym na kierunku „Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej” dzieci uczestniczyły w „Balu Kopciuszka”, który odbył się w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego.

Zajęcia poprowadził i przygotował nauczyciel akademicki Uczelni Robert Handermander, co dawało gwarancję tego, że będzie wesoło i sympatycznie. Tak też było. Dzieci przebrane w piękne stroje uczestniczyły w zabawach karnawałowych, wśród których nie mogło zabraknąć pociągu, wyboru króla i królowej balu, przesłuchań artystycznych w „The voice of Sanok” czy w końcu w poszukiwaniu i dobraniu bucika, który podczas balu zagubił kopciuszek. Na koniec mali żacy spragnieni i zmęczeni otrzymali drobny poczęstunek. Było pięknie, wesoło i kolorowo.

Kolejne zajęcia w ramach Akademii Małego Żaka działającej przy Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbędą się już w lutym. Odbędą się one w Instytucie Technicznym na kierunku „Mechanika i budowa maszyn”. To jedne z najciekawszych zajęć cieszących się wśród dzieci dużą popularnością.

źródło: materiały nadesłaneAutor:   .


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza do tego artykułu.

¤ wyraź swoją opinie jako pierwszy ¤

Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)