Logowanie

Najnowsze

Nowe firmy

Reklama

Zajęcia z czworonogami w Akademii Małego Żaka (FOTO)

  »  Aktualności /  Zajęcia z czworonogami w Akademii Małego Żaka (FOTO)

Galeria zdjęć Poniedziałek, 16 Grudnia 2019

Zajęcia z czworonogami w Akademii Małego Żaka (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Kolejne zajęcia w ramach Akademii Małego Żaka „PLUS” odbyły się w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku. Tym razem na zaproszenie AMŻ sanocką uczelnię odwiedzili przedstawiciele Fundacji „Razem z Psem”. Oczywiście towarzyszyli im czteronożni przyjaciele: Beri – labrador oraz Gloria golden retriever.

Zajęcia miały na celu zdobycie wiedzy jak wybrać i właściwie opiekować się psem, a także jak postępować aby nie dochodziło do sytuacji zagrożenia w kontakcie z czworonogiem.

Dzieci, które do tej pory miały obawy w kontaktach z psem przezwyciężyły swoje lęki i śmiało zaprzyjaźniły się z czworonogami, które odwdzięczyły się wspaniałym pokazem umiejętności i dobrego wychowania. Na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki, które pozostawił dla nich Św. Mikołaj. Okazało się bowiem, że wszystkie były niezwykle grzeczne.

Zajęcia były także zwieńczeniem akcji zorganizowanej w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku "Podaj łapę - dzieci edukujemy i zwierzęta ratujemy", mającej na celu wsparcie schronisk dla zwierząt, zwłaszcza w okresie zimowym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim małym żakom, a także dorosłym studentom za wsparcie tejże szczytnej idei. Przyniesione artykuły trafią teraz do Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku i zapewnią spokojną zimę podopiecznym schroniska dla zwierząt.

materiały nadesłane

Autor:   .


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza do tego artykułu.

¤ wyraź swoją opinie jako pierwszy ¤

Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)