Logowanie

Najnowsze

Nowe firmy

Reklama

PWSZ SANOK: Młodzi studenci też mają wakacje (FOTO)

  »  Aktualności /  PWSZ SANOK: Młodzi studenci też mają wakacje (FOTO)

Galeria zdjęć Wtorek, 03 Lipca 2018

PWSZ SANOK: Młodzi studenci też mają wakacje (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W przeddzień zakończenia roku szkolnego, zajęcia zakończyli także młodzi studenci, którzy uczęszczali w roku akademickim 2017/2018 do Akademii Małego Żaka przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Podczas 9 miesięcy zajęć mali żacy odbyli zajęcia we wszystkich instytutach i zakładach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Podzieleni na dwie grupy (młodszą i starszą) zdobywali wiedzę z wielu dziedzin nauk, która miejmy nadzieję wykorzystają w przyszłości. Bardzo ciekawie przygotowane zajęcia sprawiały, że dzieci opuszczały je zadowolone nie mogąc doczekać się kolejnych.

GALERIA ZDJĘĆ - kliknij

W sowim przemówieniu kończącym tegoroczną Akademię Małego Żaka Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku dr Elżbieta Cipora docent PWSZ podkreślała, jak wielkie znaczenie i jakie ważne miejsce w funkcjonowaniu uczelni zajmują najmłodsi studenci. Wyrażała także nadzieję, że wielu z nich powróci w mury uczelni w ramach przygotowywanego projektu Akademia Małego Żaka +.

Uroczystość zakończenia roku akademickiego uświetnił występ zespołu instrumentalnego studentów PWSZ Zakładu Edukacji Artystycznej w zakresie Sztuki Muzycznej pod kierownictwem dr Iwony Bodziak. Oprócz władz uczelni w osobach rektor dr Elżbiety Cipory, prorektor ds. Rozwoju i Nauki dr Grażyny Rogali – Pawelczyk oraz kanclerza Lesława Siedleckiego w zakończeniu udział wzięli dyrektorzy i kierownicy poszczególnych instytutów, a przede wszystkim rodziny najmłodszych żaków. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, a także drobne upominki.

Teraz czas na zasłużony wypoczynek podczas wakacji. Miejmy nadzieję, że część z dzieci powróci w nowym roku akademickim i w ramach projektu Akademia Małego Żaka+ będzie nadal wzbogacała swoje umiejętności w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, ponieważ po raz kolejny okazało się, że Akademia Małego Żaka to uczelniany strzał w dziesiątkę i projekt, który warto kontynuować i rozszerzać!

GALERIA ZDJĘĆ - kliknij

materiały nadesłane

Autor:   .


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza do tego artykułu.

¤ wyraź swoją opinie jako pierwszy ¤

Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)