PWSZ Joanna Frydrych

Logowanie

Najnowsze

Nowe firmy

Reklama

Gmina Sanok wśród najlepszych. Sekretarz gminy Sebastian Niżnik ekspertem do spraw funduszy

  »  Aktualności /  Gmina Sanok wśród najlepszych. Sekretarz gminy Sebastian Niżnik ekspertem do spraw funduszy

Galeria zdjęć Czwartek, 19 Pażdziernika 2006

Gmina Sanok wśród najlepszych. Sekretarz gminy Sebastian Niżnik ekspertem do spraw funduszy

ŁAŃCUT 03.10. Komisja złożona z ekspertów doceniła i wyróżniła sanockich samorządowców za dużą aktywność i wysoką skuteczność na polu pozyskiwania środków pozabudżetowych.

Przypomnijmy, że Urząd Gminy w Sanoku wziął udział w konkursie ogłoszonym przez Związek Powiatów Polskich w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu  - „Powiaty i gminy otwarte na fundusze strukturalne”. Inicjatywa pod  patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, adresowana była do jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych spełniających ściśle określone kryteria konkursowe. Brane pod uwagę wskaźniki w obiektywny i miarodajny sposób przedstawiają efektywność danego powiatu, gminy lub instytucji na polu pozyskiwania środków pozabudżetowych.Podczas seminarium poświęconemu nowemu okresowi aplikowania o unijne fundusze na lata 2007-2013, które odbyło się 3 października w Łańcucie specjalnymi certyfikatami zostało uhonorowanych dwunastu podkarpackich laureatów konkursu. Wśród nich znalazła się Gmina Sanok reprezentowana przez: wójta Mariusza Szmyda i sekretarza gminy Sebastiana Niżnika. Spory sukces zanotował drugi z wymienionych tu pracowników urzędu Sebastian Niżnik, który otrzymał  indywidualny certyfikat „Ekspert do spraw funduszy strukturalnych”.

Mariusz Szmyd zapytany o odczucia w związku z wyróżnieniem odpowiada krótko: - Nagroda oczywiście cieszy, ale my nie spoczywamy na laurach i już teraz podejmujemy wielotorowe działania ukierunkowane na pozyskanie środków z nowego okresu wsparcia dla Polski w latach 2007-2013.


Gratulując obu laureatom wyróżnień pozostaje mieć nadzieje, iż nie zabraknie im determinacji w dalszych działaniach, które zdążyły już zaowocować poważnymi środkami finansowymi, stanowiącymi jakże cenne uzupełnienie gminnego budżetu. W kolejnym unijnym rozdaniu Polska otrzyma rekordowe wsparcie. Jego wykorzystanie umożliwi stabilny i dynamiczny rozwój społecznościom dysponującym kadrą z odpowiednim doświadczeniem.

Autor:   .
Źródło:  eSanok.pl


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza do tego artykułu.

¤ wyraź swoją opinie jako pierwszy ¤

Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)