Logowanie

Nie masz jeszcze konta?

Reklama

Wymagana instalacja Flash.

Najnowsze

Nowe firmy

Reklama

Wszystkie aktualności

  »  Aktualności /  Wszystkie aktualności

Aktualności: 1 do 10 (z 12981)

Konserwacja dachu najlepszą gwarancją trwałości Piątek, 28 Sierpnia 2015

Konserwacja dachu najlepszą gwarancją trwałości

20, 30 a nawet 50 letnie gwarancje na stalowe pokrycia dachowe to już niemal standard. Klient kupując blachodachówkę jest przekonany, że po zainstalowaniu na dachu kwestię pokrycia dachowego ma na kilkadziesiąt lat z głowy. To wielki błąd.

Zabieg korekcji odstających uszu Poniedziałek, 24 Sierpnia 2015

Zabieg korekcji odstających uszu

Dla wielu ludzi wygląd ma zasadnicze znaczenie i zależy od niego nie tylko dobre samopoczucie, ale również akceptacja samego siebie. Jednym z elementów, które najczęściej burzą obraz idealnego wyglądu danej osoby są „odstające” uszy. Z pomocą do tych osób otwiera się chirurgia estetyczna, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, proponując skuteczne rozwiązanie tego problemu.

 	 Wzmożone kontrole policyjne. Zapowiada się bardzo ruchliwy weekend Czwartek, 13 Sierpnia 2015

Wzmożone kontrole policyjne. Zapowiada się bardzo ruchliwy weekend

PODKARPACIE. Więcej funkcjonariuszy, więcej radiowozów i policyjnych motocykli będzie na podkarpackich drogach w ciągu trzech dni policyjnej akcji "Sierpniowy Weekend".

HOKEJ: We wtorek pierwszy sparing sanoczan (FILM) Czwartek, 13 Sierpnia 2015

HOKEJ: We wtorek pierwszy sparing sanoczan (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Sanocka drużyna hokejowa, jako jedna z ostatnich zgłoszonych do rozgrywek Polskiej Hokej Ligi, rozpocznie przygotowania do sezonu meczami sparingowymi. Na 18 sierpnia zaplanowany jest pierwszy pojedynek kontrolny. Przeciwnikiem sanoczan HC 46 Bardejów.

BIESZCZADY24.PL: Gorący weekend pełen dobrej zabawy! Zobacz co, gdzie, kiedy! Czwartek, 13 Sierpnia 2015

BIESZCZADY24.PL: Gorący weekend pełen dobrej zabawy! Zobacz co, gdzie, kiedy!

SANOK, BIESZCZADY / PODKARPACIE. W ten weekend znów będzie bardzo gorąco, a to nie tylko za sprawą słońca. W każdej części regionu można znaleźć coś dla siebie. W piątek Bieszczadzki festiwal ,,Rozsypaniec", w sobotę święto Chmielu, a w niedzielę kocert zespołu ,,Łzy". Zobacz imprezowy rozkład jazdy!

POWIAT LESKI: Mieszkaniec miał blisko 300 litrów nielegalnego paliwa i 39 litrów alkoholu bez akcyzy (ZDJĘCIA) Czwartek, 13 Sierpnia 2015

POWIAT LESKI: Mieszkaniec miał blisko 300 litrów nielegalnego paliwa i 39 litrów alkoholu bez akcyzy (ZDJĘCIA)

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Blisko 300 litrów paliwa oraz 39 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy wykryli celnicy z krośnieńskiego Urzędu Celnego podczas kontroli jednej z posesji w powiecie leskim.

Hit w Pisarowcach połączony z otwarciem stadionu. Ekoball Stal Sanok podejmuje Leśnika Baligród Czwartek, 13 Sierpnia 2015

Hit w Pisarowcach połączony z otwarciem stadionu. Ekoball Stal Sanok podejmuje Leśnika Baligród

PIŁKA NOŻNA / PODKARPACIE. Kolejny weekend i kolejne piłkarskie emocje przed nami. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Pisarowcach, gdzie miejscowy LKS podejmować będzie Cosmos Nowotaniec. Mecz na szczycie w klasie "A". Niepokonana drużyna Ekoball Stali Sanok zagra z równie skutecznym Leśnikiem Baligród.

PARKOWANIE PO SANOCKU: Mistrz parkowania w wyznaczonym do tego miejscu (ZDJĘCIA) Czwartek, 13 Sierpnia 2015

PARKOWANIE PO SANOCKU: Mistrz parkowania w wyznaczonym do tego miejscu (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Ostatnio często zwracaliśmy uwagę na kierowców, którzy za nic mają wyznaczone linie. I oto proszę - nauka nie idzie w las! Są już pierwsze efekty naszych apeli. Prawie idealnie! Prawie...

NASZ PATRONAT: „Łzy” gwiazdą IX Kermeszu Karpackich Smaków (FILM) Czwartek, 13 Sierpnia 2015

NASZ PATRONAT: „Łzy” gwiazdą IX Kermeszu Karpackich Smaków (FILM)

GMINA SANOK: Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego regionu oraz goszczących u nas turystów na wakacyjną imprezę „IX Kermesz Karpackich Smaków”, która odbędzie się 16 sierpnia (niedziela) w Mrzygłodzie.

 	 Egipt, Turcja i Tunezja niebezpieczne. Sanoczanie wybierają Grecję (RAPORT) Środa, 12 Sierpnia 2015

Egipt, Turcja i Tunezja niebezpieczne. Sanoczanie wybierają Grecję (RAPORT)

SANOK / PODKARPACIE. Coraz więcej osób decyduje się w wakacje na zagraniczne wycieczki. Na podstawie danych podanych przez sanockie biura turystyczne sprawdziliśmy, gdzie najchętniej wyjeżdżają sanoczanie i czy zawsze obierają bezpieczne kierunki...

 
...   [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   ...
Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)