Logowanie

Nie masz jeszcze konta?

Reklama

Wymagana instalacja Flash.

Najnowsze

Nowe firmy

Reklama

Wszystkie aktualności

  »  Aktualności /  Wszystkie aktualności

Aktualności: 1 do 10 (z 13469)

RZESZÓW BOXING NIGHT: Ewa "Tygrysica" Piątkowska Mistrzynią Europy! (ZDJĘCIA) Sobota, 28 Listopada 2015

RZESZÓW BOXING NIGHT: Ewa "Tygrysica" Piątkowska Mistrzynią Europy! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W walce wieczoru, podczas Rzeszów Boxing Night, Ewa Piątkowska pokonała Niemkę Marie Riederer zdobywając pas Mistrzostw Europy w wadze półśredniej. Polka wygrała walkę jednogłośnie na punkty 99:91. To pierwszy pas mistrzowski w historii polskiego, kobiecego boksu.

SANOK: Spór o powiatowy audyt. Tajny czy jawny? Różne interpretacje przepisów byłego i obecnego starosty Piątek, 27 Listopada 2015

SANOK: Spór o powiatowy audyt. Tajny czy jawny? Różne interpretacje przepisów byłego i obecnego starosty

SANOK / PODKARPACIE. Jeden z klubów radnych powiatu sanockiego zwrócił się do starosty o udostępnienie audytów wewnętrznych przeprowadzonych w starostwie. W odpowiedzi szef powiatowych struktur zaznaczył, że audyt nie zostanie udostępniony na zasadzie dostępu do informacji publicznej. - Jesteśmy oburzeni. Przecież to jest dokument, który powstał w za publiczne pieniądze - mówi były starosta Sebastian Niżnik. - Audyt nigdy nie był tajny. Jest dostępny dla radnych od kilku miesięcy - odpowiada starosta Roman Konieczny.

WOLNE WNIOSKI: O opracowaniu „kompleksu dokumentacji” i „wędce” dla wybranych klubów sportowych (FILM) Piątek, 27 Listopada 2015

WOLNE WNIOSKI: O opracowaniu „kompleksu dokumentacji” i „wędce” dla wybranych klubów sportowych (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Sprawy ważne i te drobne. Pilne, i te, które mogą jeszcze poczekać. Jedne załatwione od ręki, inne możliwe do rozwiązania kompleksowo po opracowaniu "kompleksu dokumentacji". O budżecie obywatelskim, dyżurach radnych, opiece przedszkolnej i "wędce" podarowanej wybranym klubom sportowym w mieście w wolnych wnioskach radnych.

AUTOSAN: Ruszyły wypowiedzenia w fabryce. Ostatnia nadzieja w premier Beacie Szydło? Piątek, 27 Listopada 2015

AUTOSAN: Ruszyły wypowiedzenia w fabryce. Ostatnia nadzieja w premier Beacie Szydło?

SANOK / PODKARPACIE. Od wczoraj ruszyła lawina wręczania wypowiedzeń pracownikom Autosanu. Do 23 grudnia p[racę ma stracić 98 osób. - Trudno powiedzieć ile osób otrzymało wypowiedzenia. Wielu pracowników wzięło urlopy na żądanie. Dziś są one odwoływane – mówi Ewa Latusek, przewodnicząca Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w Autosanie.

Zaoszczędzą na ogrzewaniu. MOSiR wprowadza odnawialne źródła energii (ZDJĘCIA) Piątek, 27 Listopada 2015

Zaoszczędzą na ogrzewaniu. MOSiR wprowadza odnawialne źródła energii (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Od czerwca tego roku Gmina Miasta Sanoka realizuje projekt „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Sanoku” dofinansowany z funduszy pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego EOG 2009 – 2014.

Pożar domu w Baligrodzie. Mieszkańcy chcieli ogrzać się przy kominku Piątek, 27 Listopada 2015

Pożar domu w Baligrodzie. Mieszkańcy chcieli ogrzać się przy kominku

BALIGRÓD / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru murowanego budynku mieszkalnego, do którego doszło w Baligrodzie. Spłonęły elementy dachu i poddasze. Na szczęście mieszkańcy zdołali bezpiecznie opuścić budynek.

Międzynarodowa akcja ratownicza w Bieszczadach (ZDJĘCIA) Piątek, 27 Listopada 2015

Międzynarodowa akcja ratownicza w Bieszczadach (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Funkcjonariusze SG z Czarnej - Górnej w trakcie prowadzonych działań kontrolnych pojazdów poruszających się tzw. Dużą Obwodnicą Bieszczadzką, wylegitymowali podróżującego samochodem 31-letniego obywatela Czech.

Z OSTATNIEJ CHWILI: ,,Cichy zabójca” w bloku przy ul. Sobieskiego (ZDJĘCIA) Piątek, 27 Listopada 2015

Z OSTATNIEJ CHWILI: ,,Cichy zabójca” w bloku przy ul. Sobieskiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W bloku przy ulicy Sobieskiego pojawił się tlenek węgla, czyli tzw. czad. Do szpitala trafiły dwie osoby.

POWIAT BRZOZOWSKI: Ukradli 30 tys. Chcieli wyjechać i wydać w innym województwie Piątek, 27 Listopada 2015

POWIAT BRZOZOWSKI: Ukradli 30 tys. Chcieli wyjechać i wydać w innym województwie

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy zatrzymali sprawców włamania do domu. Okazali się nimi dwaj mężczyźni w wieku 18 i 23 lat. Ich łupem padły pieniądze w kwocie około 30 tys. zł. Funkcjonariusze postawili podejrzanym zarzuty kradzieży z włamaniem.

Węgier Zsolt Azari nowym zawodnikiem STSu Sanok. Co z trenerem Karim Rauhanenem? (FILM) Piątek, 27 Listopada 2015

Węgier Zsolt Azari nowym zawodnikiem STSu Sanok. Co z trenerem Karim Rauhanenem? (FILM)

Ciarko PBS Bank STS Sanok po pożegnaniu dwójki kanadyjskich napastników Travisa Ouellette'a i Benjamina Breaulta usilnie poszukuje wzmocnień. Według naszych informacji pierwszy transfer węgierskiego napastnika został już dopięty. Barw STSu będzie bronił Zsolt Azari. Kolejne zapowiadane są w przyszłym tygodniu. W Sanoku wciąż nie ma trenera Kariego Rauhanena.

 
...   [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   ...
Copyright 2003 - 2010 © Sanok24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)